Jewellery Rehhovski OÜ püsikliendiks registreerimine

Isikul on võimalik registreerida ennast Jewellery Rehhovski OÜ püsikliendiks, mis annab eelise tavaliste klientide ees.  

Püsikliendile kehtib meie poolt pakutavatele teenustele püsiv soodustus – 10 %

Sünnipäevakuul ühekordne soodustus kõikidele teenustele – 20 % 

Püsikliendi tuvastamine toimub isikut tõendava dokumendi alusel.  

Püsikliendiks registreerimisega ja oma andmete edastamisega, annab isik Jewellery Rehhovski OÜ-le selge ja teadliku nõusoleku oma andmete töötlemiseks.

Isikute andmete näol on tegu infoga, mida saab kasutada isikute identiteetide tuvastamiseks. Selle info alla kuuluvad nimed, sünnipäevad, aadressid, postiaadressid või telefoninumbrid.

Teenuse pakkujale teatavaks saanud isikute andmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse teenuste osutamiseks ja tellimust puudutava info edastamiseks.

Teenuse pakkuja võib kasutada isikuandmeid eripakkumiste ja kampaaniate kohta e-posti teel ja telefoni teel üksnes juhul, kui püsiklient on andnud selleks oma nõusoleku.

Jewellery Rehhovski OÜ jaoks andmete kaitse ja kliendi privaatsus on väga tõsine teema ning me tagame kõikide meetmetega andmekaitseeeskirjadest kinnipidamise.  

Kuivõrd internetilehel küsitavaid andmeid edastatakse interneti kaudu krüpteerimata kujul, siis ei tohiks sel moel edastada konfidentsiaalset infot ning palume registreerida ennast püsikliendiks kirjalikult, meie teenuste pakkumise kohas, aadressil Endla 45, Tallinn (Kristiine keskus, I korrus)

 Peatse kohtumiseni !